Wispelberg & Klimop, Gent

Onze school is een fietsvriendelijke school. Niet alleen de ondergrondse fietsenstalling zorgt daarvoor, ook het initiatief Schoolstraten draagt daar toe bij. De Wispelberg koos er 3 jaar geleden al voor om een Schoolstraat te worden. Sindsdien doet Gerrit De Neef, onze leerkracht geschiedenis en gemachtigd opzichter, er alles aan om onze jongeren veilig naar school te loodsen. Samen met ouders en collega’s van bassisschool Klimop zorgt hij ervoor dat auto’s bij schooltijd de Wispelbergstraat niet doorrijden en waakt hij over de veiligheid van fietsers en voetgangers. In de donkere wintermaanden doet hij daarenboven af en toe een controle van de fietsverlichting. Wie perfect in orde is, maakt kans op een prijs. Zo houden we het veilig en fietsvriendelijk op de Wispelberg. (bron)